Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών
-
Φρέσκες μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Καυτές μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων
-
Μηχανές πώλησης κρασιού
-
Καλλυντικές μηχανές πώλησης
-
Μηχανή αυτόματης πώλησης
-
Ενήλικη μηχανή πώλησης παιχνιδιών
-
Έξυπνη μηχανή πώλησης
-
Μηχανές πώλησης ντουλαπιών
-
Μηχανές πώλησης παιχνιδιών
-
Μηχανές πώλησης καφέ
-
Μηχανή πώλησης πόσιμου νερού
-
Μηχανές πώλησης παγωτού
-
Πλήρης μηχανή λουτρών ατμού σώματος
λέξεις-κλειδιά [ automatic vending machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
μόνος εξυπηρετήστε τις μηχανές πώλησης καφέ 150 φλυτζάνια ικανότητας πολυσύνθετης
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
0.5t η έξυπνη FCC μηχανών πώλησης δεν ενέκρινε καμία παρέμβαση σημάτων 2140mm ύψος
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W (ενιαία πόρτα) 500W (διπλή πόρτα) 1000W (τέσσερις πόρτες) 1100V-240V 50Hz/60Hz |
Διαθέσιμο βερνικωμένο MDB μηχανών πώλησης ανελκυστήρων κέικ φλυτζανιών σύστημα ODM
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών CQC με τα στοιχεία αναγνωστών 60HZ 48 πιστωτικών καρτών
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 60W 110V/220V, 50/60HZ |
Vendlife δίκτυο συστημάτων 4G μηχανών πώλησης DEX που υποστηρίζεται καλλυντικό
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων μεταφορέων ζωνών για το υγιές αυγό φυτικό Combo σαλάτας Pho BO τροφίμων νερού γυαλιού
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
8 Countertop μπουκαλιών Vendlife σωληνώσεων μηχανών πώλησης οθόνης έξυπνων θερμών και κρύων ίντσες δοχείων ψύξης νερού
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Φορτιζόμενο από τον πυθμένα έξυπνο καυτό κρύο μηχανών πώλησης που πίνει το??????????? διανομέα νερού Vendlife
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Ρόδινη μαστιγίων τρίχας δεσμών διαφήμιση ρομπότ μηχανών πώλησης περουκών καλλυντική
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
2.7KW χρησιμοποιημένη νόμισμα μηχανή πώλησης καφέ με το κιβώτιο τροφών 6X4L 1.83m ύψος
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |

