Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών
-
Φρέσκες μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Καυτές μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων
-
Μηχανές πώλησης κρασιού
-
Καλλυντικές μηχανές πώλησης
-
Μηχανή αυτόματης πώλησης
-
Ενήλικη μηχανή πώλησης παιχνιδιών
-
Έξυπνη μηχανή πώλησης
-
Μηχανές πώλησης ντουλαπιών
-
Μηχανές πώλησης παιχνιδιών
-
Μηχανές πώλησης καφέ
-
Μηχανή πώλησης πόσιμου νερού
-
Μηχανές πώλησης παγωτού
-
Πλήρης μηχανή λουτρών ατμού σώματος
λέξεις-κλειδιά [ automatic vending machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
VENDLIFE καφές και καυτό σύστημα μηχανών πώλησης σοκολάτας 240V DEX
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
Αυτόματος cOem διαθέσιμο CQC μηχανών πώλησης πόσιμου νερού επικυρωμένος
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 450W 110V/220V, 50/60HZ |
220V αυτόματο καυτό εξοπλισμένο DEX μικρόκυμα σύστημα μηχανών πώλησης τροφίμων
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1800W 110V/220V, 50/60HZ |
??????????? έξυπνος διανομέας καυτού και κρύου νερού μηχανών πώλησης
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Πρόχειρο φαγητό καλαθακιών με φαγητό και μηχανή πώλησης ποτών 60 δίσκος στο σύνολο
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 450W 110V-220V, 50/60HZ |
Μηχανή πώλησης Nfc με τα καυτά τρόφιμα 980mm παχύ βάρος δικτύου 0.6T
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 4000W (συμπεριλαμβανομένης της δύναμης μικροκυμάτων) 110V/220V, 50/60HZ |
Συχνότητα μηχανών πώλησης παιχνιδιών Gumball καραμελών συστημάτων MDB 0.25KW 60HZ
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 250W 110V/220V, 50/60HZ |
Εγκεκριμένη CQC Fidget μηχανή πώλησης παιχνιδιών 448pcs με την οθόνη 21in
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 250W 110V/220V, 50/60HZ |
220V μηχανές πώλησης καφέ υποστηριγμένο Multipayment CQC εγκεκριμένες
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
μόνος εξυπηρετήστε τις μηχανές πώλησης καφέ 150 φλυτζάνια ικανότητας πολυσύνθετης
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |

