Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών
-
Φρέσκες μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Καυτές μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων
-
Μηχανές πώλησης κρασιού
-
Καλλυντικές μηχανές πώλησης
-
Μηχανή αυτόματης πώλησης
-
Ενήλικη μηχανή πώλησης παιχνιδιών
-
Έξυπνη μηχανή πώλησης
-
Μηχανές πώλησης ντουλαπιών
-
Μηχανές πώλησης παιχνιδιών
-
Μηχανές πώλησης καφέ
-
Μηχανή πώλησης πόσιμου νερού
-
Μηχανές πώλησης παγωτού
-
Πλήρης μηχανή λουτρών ατμού σώματος
λέξεις-κλειδιά [ automatic vending machine ] αγώνας 79 προϊόντα.
Έξυπνη μηχανή πώλησης Vendlife ποτών καφέ με 150 ικανότητα
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
Εμπορική ηλεκτρική αυτόματη πληρωμή μηχανών πώλησης καφέ
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
220V αυτόματη μηχανή πώλησης πιτσών 60HZ με 23,6 ίντσες οθόνης
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
54 καλλυντικές μηχανές πώλησης παρόδων, τυφλή μηχανή πώλησης κιβωτίων 0.3T
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Ευλογώντας την τυφλή μηχανή πώλησης δώρων κιβωτίων με την αυτοεξυπηρέτηση 24 ωρών των οδηγήσεων αυτόματη
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 200W 110V/220V, 50/60HZ |
Πρωτεϊνική μηχανή πώλησης καφέ αυτοεξυπηρετήσεων ποτών κουνημάτων για το κέντρο αθλητικής ικανότητας
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2700W 220V-240V 50Hz/60Hz |
CQC ενέκρινε την αυτόματη δύναμη 60HZ μηχανών πώλησης ποτών 1.7kw
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
Αυτόματες μηχανές πώλησης παγωτού υπαίθριο 0.85KW 4G που συνδέονται
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 850W 110V/220V, 50/60HZ |
Αυτόματος εξοπλισμός πώλησης πρόχειρων φαγητών παγωμένων τροφίμων μπύρας μηχανών πώλησης ανελκυστήρων
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 800W 110V-220V, 50/60HZ |
Αυτόματες θερμές μηχανές πώλησης τροφίμων
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 4000W (συμπεριλαμβανομένης της δύναμης μικροκυμάτων) 110V/220V, 50/60HZ |

