Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών
-
Φρέσκες μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Καυτές μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων
-
Μηχανές πώλησης κρασιού
-
Καλλυντικές μηχανές πώλησης
-
Μηχανή αυτόματης πώλησης
-
Ενήλικη μηχανή πώλησης παιχνιδιών
-
Έξυπνη μηχανή πώλησης
-
Μηχανές πώλησης ντουλαπιών
-
Μηχανές πώλησης παιχνιδιών
-
Μηχανές πώλησης καφέ
-
Μηχανή πώλησης πόσιμου νερού
-
Μηχανές πώλησης παγωτού
-
Πλήρης μηχανή λουτρών ατμού σώματος
λέξεις-κλειδιά [ fresh food vending machines ] αγώνας 186 προϊόντα.
Αυτόματες μηχανές πώλησης παγωτού υπαίθριο 0.85KW 4G που συνδέονται
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 850W 110V/220V, 50/60HZ |
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων Combo, μηχανή πώλησης οθόνης αφής 220V WIFI
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1700W 110V/220V,50/60HZ |
8 Countertop μπουκαλιών Vendlife σωληνώσεων μηχανών πώλησης οθόνης έξυπνων θερμών και κρύων ίντσες δοχείων ψύξης νερού
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Φορτιζόμενο από τον πυθμένα έξυπνο καυτό κρύο μηχανών πώλησης που πίνει το??????????? διανομέα νερού Vendlife
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 350W 110~220V, 50/60HZ. |
Μηχανή πώλησης ουίσκυ κόκκινου κρασιού μπύρας με τον ανελκυστήρα 900W 110V
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
220V μηχανή πώλησης Combo πρόχειρων φαγητών σόδας, μηχανική μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών 0.45kw
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
Πρόχειρο φαγητό ODM και μηχανή πώλησης ποτών με το πολλαπλάσιο σύστημα πληρωμής
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
450W διαθέσιμη 321items μηχανών πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών ικανότητα Nfc
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 450W 110~220V, 50/60HZ. |
Καυτός cOem διαθέσιμο 220V μηχανών πώλησης σάντουιτς σούπας καυτός για 192 στοιχεία
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 4000W (συμπεριλαμβανομένης της δύναμης μικροκυμάτων) 110V/220V, 50/60HZ |
η FCC μηχανών πώλησης παιχνιδιών gacha ενέκρινε το διπλό ράφι Multipayment που υποστηρίχθηκε
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 250W 110V/220V, 50/60HZ |

