Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή πώλησης πρόχειρων φαγητών και ποτών
-
Φρέσκες μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Καυτές μηχανές πώλησης τροφίμων
-
Μηχανή πώλησης ανελκυστήρων
-
Μηχανές πώλησης κρασιού
-
Καλλυντικές μηχανές πώλησης
-
Μηχανή αυτόματης πώλησης
-
Ενήλικη μηχανή πώλησης παιχνιδιών
-
Έξυπνη μηχανή πώλησης
-
Μηχανές πώλησης ντουλαπιών
-
Μηχανές πώλησης παιχνιδιών
-
Μηχανές πώλησης καφέ
-
Μηχανή πώλησης πόσιμου νερού
-
Μηχανές πώλησης παγωτού
-
Πλήρης μηχανή λουτρών ατμού σώματος
λέξεις-κλειδιά [ fresh food vending machines ] αγώνας 186 προϊόντα.
Τυχερό σύστημα μηχανών πώλησης κιβωτίων κραγιόν DEX με την οθόνη 19inches
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Το βιζόν συστημάτων MDB μαστιγώνει την εκτιμημένη 300W δύναμη μηχανών πώλησης τρίχας 110V
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Καλλυντικές μηχανές πώλησης ODM πολλών χρήσεων Multifeature 1930mm ύψος
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
Εγκεκριμένη η FCC μηχανή πώλησης 2710W για το ODM χυμού από πορτοκάλι διαθέσιμο
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2710W 110V/220V, 50/60HZ |
Κατεψυγμένες σχολεία μηχανές πώλησης για το σύστημα βάρους DEX σάντουιτς 0.9T
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 2710W 110V/220V, 50/60HZ |
Μηχανή αυτόματης πώλησης ODM, χρησιμοποιημένος διανομέας προφυλακτικών CQC νόμισμα
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 60W 110V/220V, 50/60HZ |
Υγιής μηχανή πώλησης σαλάτας τροφίμων σταθμών μετρό με την οθόνη αφής
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 900W 110V/220V, 50/60HZ |
Η υπεραγορά αποτελεί το απόρριμα μηχανών πώλησης να αγοράσει πλαστό Eyelashes
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο αφρίζοντας κιβώτιο μηχανών, έξι φορές ψεκάζει το χρώμα, διπλό κοίλο επίστρωμα ραφιών |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 300W 110V/220V, 50/60HZ |
110V πιείτε τη μηχανή πώλησης Combo πρόχειρων φαγητών, μηχανή πώλησης μικροκυμάτων Multipayment
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 1800W 110V/220V, 50/60HZ |
4G μηχανές πώλησης ντουλαπιών, σύστημα MDB μηχανή πώλησης 24 ωρών
| Υλικό: | Γαλβανισμένο κιβώτιο μηχανής αφρού, έξι φορές βαφή με σπρέι, διπλή κοίλη επίστρωση ραφιών σκληρυμένη |
|---|---|
| Δίκτυο: | 2G/3G/4G, WIFI, καλώδιο δικτύου |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 600W 110V/220V, 50/60HZ |

